Жителька Гусятина Марія Ящук у мережі Facebook написала про стан доріг у місті. Зокрема, жінка розповіла про автошлях на вулиці Богдана Лепкого.
Вона звернула увагу місцевої влади, що на дорозі чимало ям і її не очищають від бруду:
«Такого бардаку, ще ніколи не було по вулиці Б. Лепкого, до того що дорогу розбили і не можуть зробити 2 рік, то ще й прибрати болото з листям, яке люди зібрали осінню не можуть! Підїхати до будинку не можливо, перейти дорогу теж, так довго вже лежить, що проросло травою! Є трактори на балансі, а для чого вони? Невже не можна заправити того трактора і проїхати зібрати те все???», – написала жінка.
У пості Марія Ящук позначила голову Гусятинської селищної громади Степана Карпа, сподіваючись, що він відреагує на її скаргу у соцмережі.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/12/26/440eb5a2bd500d207d4cd4fd21e1641e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/12/26/558d5334e38fa901c3e0dcdb876b7b9b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/12/26/b28a930fbdd790d05213aae3fa93e019.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/12/26/6e27fcc19de9d50b6b8414ac3aa88ea6.jpg)