Краєзнавчий музей у селі Струсів Микулинецької селищної громади Тернопільського району, діє 15 років, але досі не мав офіційного статусу.
Але після двох років очікувань і звернень, усе-таки вдалося домогтися офіційного оформлення музею. Про це у мережі Facebook повідомив депутат Микулинецької селищної ради Ігор Дзвінка.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Музей створили у 2007 році, але він не був офіційно зареєстрований. Та місцеві жителі і краєзнавці добивалися, аби цей заклад розвивався. Минулого року в музеї відкрили оновлену експозицію «Струсівська закутина». І після 2 років звернень, таки вдалося провести через сесію Микулинецької селищної ради необхідне рішення для початку процесу офіційного оформлення музею у Струсові. Далі ще досить багато паперової тяганини… але початок є. Попереду багато роботи, проте відбулось найголовніше – депутати проголосували за надання установі офіційного статуту. Наступний крок – внесення у реєстр», – каже депутат.