Вихованці і працівники дитсадка, що у Чортківській громаді, підготували подарунки для Дня святого Миколая для дітей, які живуть у східних областях України.
Так вони хочуть зробити свято для хлопчиків і дівчаток, які опинилися під ворожими обстрілами.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Вихованці спільно із працівниками ЗДО №1 зібрали для маленьких українців, котрі так близько до лінії фронту, одяг, солодощі та іграшки. Вже в скорім часі все це поїде в східні, південні та північні регіони нашої держави. Дошкільники Чортківської громади продовжують допомагати Святому Миколаю та готують подарунки для діток, що зараз живуть на де окупований територіях», – розповіли у Чортківській міськраді.