У Тернополі дерево убило людину
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 10 Грудня, 2022 о 08:00
25.06.2026
04:43:58
Повідомлення від лікарів екстреної меддопомоги надійшло на лінію «102» 8 грудня. Медики заявили, що зафіксували смерть 69-річного чоловіка на вулиці Новий Світ.
Про це повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. Під час перевірки стало відомо, що чоловік близько 10:00 займався зрізкою дерева на прибудинковій території. В якийсь момент дерево впало на тернополянина. Він отримав травми, несумісні з життям.
Даний факт працівники внесли в Єдиний реєстр за статтею 115 Кримінального кодексу України з поміткою «нещасний випадок». Триває слідство.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026