Проєкт «МРІЯ» – сильна ініціатива протидії російським окупантам в медіа-просторі

Опубліковано:
22 Листопада, 2022 о 20:34

Кiберполiцiя спiльно з волонтерами та небайдужими громадянами перетворила проєкт «МРIЯ» у сильну iнiцiативу протидiї росiйським окупантам в медiа-просторi.

«Найбiльша сила нашої спiльноти — це нашi пiдписники та громадяни України завдяки яким, ми успiшно блокуємо та протидiємо росiйськiй агресiї в Iнтернетi».А також протягом насичених мiсяцiв вiйни, ми розумiли, що людям потрiбно вiдволiкатися, як вiд завдань у кiбер-свiтi, так i вiд новин, тому була розроблена благодiйна гра «Котяцький драйв», де котики-вiйськовi, бiйцi територiальної оборони та полiцейськi звiльняють рiдну землю вiд рашистської навали.

Як працює бот «Народний месник»?

Чат-бот «Народний месник» створений для громадян – сюди надсилають iнформацiю про пересування ворожої технiки, росiйських вiйськових та їх поплiчникiв, виявлених мародерiв або ж знайденi нерозiрванi боєприпаси, котрi в подальшому опрацьовуються модераторами боту та документуються як i органом Нацiональної полiцiї України, так i передаються iншим правоохоронним органам на вiдпрацювання. Нещодавно, також було додано одну категорiю про присутнiсть камер зовнiшнього вiдеоспостереження, де перебувають окупанти.

https://t.me/ukraine_avanger_bot.

Як працює бот у бот «StopRussia | MRIYA»?

Виявили пiдозрiлий ресурс окупанта, надсилайте скаргу у бот Кiберполiцiї: https://t.me/stopdrugsbot.

Як працює MRIYA Automatic?

Безкоштовнi автоматизованi сервiси для боротьби з росiйською пропагандою та донесення правди до якомога бiльшої кiлькостi людей про вiйну росiї з Україною. Розробниками якого являються Banwar та Qlixer Social.

MRIYA Automatic працює в хмарi, не використовує ваш браузер, i не вимагає вiд вас включеного та активного браузера комп’ютера чи смартфону.

Для чого створений канал «StopRussia | MRIYA»

Перевiряємо та блокуємо ресурси якi поширюють фейки та пропаганду, котрi надходять у бот «StopRussia | MRIYA».

Створюємо iнструкцiї для боротьби на iнформацiйному фронтi.

Хочеш долучитися до кiбервiйська i разом блокувати фейки та пропаганду в iнтернетi, приєднуйся до каналу https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6 i виконуй подальшi iнструкцiї.

Кожен українець — ВОЇН на своєму фронтi. Наш фронт –iнформацiйний.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #мрія
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Максим Черкашин
23:03, 20 Червня, 2024

Як громадські організації впливають на розвиток міст і сіл Тернопільщини

Блоги

ТОП новини тернопільщини: