Спортсмен та народний депутат з Тернополя Ігор Побер на змаганнях у Німеччині встановив рекорд з підйому штанги на біцепс. Також він організував закупівлю термобілизни для українських воїнів. Її придбали за стартові внески на чемпіонаті.
Про це він написав у мережі Facebook:
Перегляньте також:
- Екснардеп з Тернополя Ігор Побер на спортивному турнірі в США побив рекорд, який тримався 31 рік
- Тернопільський бодібілдер Ігор Побер переміг на міжнародному турнірі у США
«Шановні друзі і колеги прошу не судіть строго, вперше від початку війни виїхав за кордон, за пару днів повернусь. Вдалась поєднати корисне з приємним. Вчора виступив на чемпіонаті Німеччини, звичайно виграв свою вагову категорію, встановив рекорд Німеччини, тобто перевершив його на 13кг. Змагання були не строгий підйом біля стіни а з чітінгом, закінчив 125кг. А тепер основна ціль поїздки, із слів голови ОВА пана Володимира Труша є велика потреба в термобілизні для нашої тероборони, приблизно 3000 комплектів, ви знаєте основна маса із них вже давно на сході і півночі нашої держави. В мене була домовленість з організаторами, що усі стартові внески передадуть нам на закупку тоїж термобілизни. Тут вдалось знайти завдяки нашим українцям Vasyl Vitenko, які давно живуть в Німеччині, а зараз волонтерять. Доречі ціна в 2.5 рази дешевша чим нарив на Україні, таж турецька термобілизна. За контактом звертайтесь в месенджер і дірект. Максимально, що влізе в моє БМВ привезу, фотозвіт по приїзду. І забув саме головне подякувати своїй екс помічниці Olga Prodan , яка з далекої Канади найшла в Німеччині термобілизну. Слава Україні. Слава ЗСУ», – написав Ігор Побер.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/19/c3d25f3ccf411c84ca494dfb5dc5f454.png)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/19/8f615efa46093eb6c6635b71cebcc8f1.png)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/19/7338e3e96a1ed60a0f790c2590fc96f4.png)