У Тернополі відзначили День захисників і захисниць України
У Тернополі відзначили День захисників і захисниць України, а також 80-ту річницю створення Української Повстанської Армії.
Громада міста, військові, представники влади поклали квіти до меморіальної стели «Воїнам, загиблим за волю України» та до пам’ятника Степану Бандері.
«Щороку я вшановую наших героїв у День захисників і захисниць України та у День створення Української Повстанської Армії. Вважаю це обов’язком кожного українця – пам’ятати і передавати пам’ять про мужніх борців за волю України наступним поколінням», – розповіла тернополянка Ольга Грицишин.
За мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня захисників і захисниць України, медаллю «За службу Україні» віздначили військових, які виконують зараз завдання на передовій. Нагороди бійцям вручать їхні командири.
Останні новини:
- На Дальньому пляжі у Тернополі відбудеться Фестиваль української музики
- У поліклініці на Острозького встановлять сучасний пасажирський ліфт
- Авторові вірша супершлягера 1960-х «Квіти ромена» поету Борису Демківу 20 липня 2026 сповнилося б 90…
- Арбітр з Теребовлі Ігор Садковський судитиме матчі Першої ліги чемпіонату України з футболу