На Тернопільщину для амбулаторії привезли ліжка від Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор Тернопільського обласного відділення цього центру Віталій Семенюк:
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Мав за приємність бути запрошеним на урочисте відкриття пункту первинної медичної допомоги в Микулинцях. Міжнародний Центр ЮНЕСКО долучився допомогою з функціональних ліжок, меблів та медичних костюмів. Бажаємо здоровя Микулинецькій громаді та всьому українському народу», – написав Віталій Семенюк.
У новій амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги зможуть отримуватимуть допомогу жителі громади, а також внутрішньо переміщені особи. Амбулаторія обладнана апаратами для діагностики, там є медичних працівників. На будівництво амбулаторії витратили 5,6 млн грн, роботи тривали більше року. Амбулаторію створили за кошти з держбюджету та громади.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/06/23e23949f162b681c988f3a29f12e01a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/06/8aa3e5521079f2afe6900b65e1cf672c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/06/26bdecd8be531a026145f18958f60dfc.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/10/06/a6e849ea5f62a37209f7209d5e700f8e.jpg)