У Чорткові відбувся благодійний концерт «До перемоги разом!» на підтримку Збройних сил України. Його організували працівники місцевого Палацу дітей та юнацтва.
«На сцені виступили вихованці та керівники гуртків. Зокрема, свою творчість показали учасники хореографічних ансамблів «Гармонія» та «Елегія», хореографічної студії «Юність», театрального гуртка акторської майстерності «Дивослово», також вихованка вокального гуртка Євгенія Янчишин виступила із композицією «Хай буде весна». Насамкінець колектив Палацу дітей та юнацтва спільно із вихованцями виконали чи не найвідоміший музичний символ України «Ой, у лузі червона калина!», – розповіли організатори.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Під час благодійного концерту зібрали 2720 гривень. Всі кошти найближчим часом передадуть на потреби ЗСУ.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/09/29/c6bd76509cfa3748767a9b89a6e59c44.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/09/29/45dc9eb7e07aa8aae7bac7cf230d85c7.jpg)