У місті Збараж, що на Тернопільщині, дитина на вулиці знайшла гроші, не відшукавши власника, пішла у волонтерський штаб та віддала гроші на потреби українських військових.
Про вчинок дитини на власній сторінці у Фейсбук повідомив Володимир Голоднюк, керівник штабу у місті Збараж та батько Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“Дівчинка Єва знайшла на вулиці 200 гривень, попитала чиї і не знайшовши господаря, принесла їх на армію. Все буде Україна! Дякуємо тобі Єво!”, – написав Володимир Голоднюк.