У Тернополі під час ремонту газопроводу помер працівник газової служби
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 2 Вересня, 2022 о 11:43
25.06.2026
04:51:48
Під час ремонтних робіт трапилося нещастя. На “Алясці” неподалік храму святого Петра загинув працівник газової служби.
Як повідомили у поліції, після повідомлення про трагедію на місце події виїхали правоохоронці. Наразі вони з’ясовують обставити загибелі людини.
За попередньої інформацією, чоловік мав проблеми з серцем. У робітника різко погіршилося самопочуття. Врятувати життя йому не змогли.
Фото: Т1.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026