16 серпня на автодорозі М-30, неподалік села Кам’янки, інспектори побачили на проїжджій частині молоду косулю, яка ледь рухалася.
Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- У Тернополі шукали дівчинку, яку загубив дідусь
Охоронці порядку Дмитро Бойко та Вікторія Колодій негайно під’їхали до тварини, забрали її на узбіччя та, проконсультувавшись із фахівцями, дали косулі попити води і знеболили її. Очевидці пояснили, що тварину збила машина.
Інспектори повідомили про подію зоозахисників, які забрали травмовану косулю до ветеринарної клініки. Медики надали тварині необхідну допомогу та щиро подякували патрульним.