На Тернопільщині у селі Мала Іловиця біля Свято-Амфілохіївського монастиря облаштовують джерело та купальню. Роботи проводять під керівництвом настоятеля цього монастиря.
Про це голова Шумської територіальної громади Вадим Боярський написав у мережі Facebook:
«Зустрівся з отцем Митрофаном, який поділився своїми планами щодо здійснення благоустрою території, яка прийматиме паломників. Частину робіт передбачається завершити до кінця серпня та звершити чин освячення каплиці. Вода з природнього джерела славиться своїми унікальними властивостями, що підтверджено аналізом її хімічного складу», – пише Вадим Боярський.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/12/f52cfd4d9af68a13d45d179d929487e9.jpg)