Воїни тернопільської 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола нищать російські війська з американських гаубиць М-777.
Про це повідомляють на сторінці Сухопутних військ Збройних Сил України.
Перегляньте також:
- Розвідка – це очі й вуха штурмового батальйону
- У селах Білобожницької громади показують виставу «Дячиха» і збирають гроші для ЗСУ
Переважно нашими цілями є артилерійські підрозділи окупантів, прикриваємо нашу піхоту, – розповідає командир одного з підрозділів, який виконує бойові завдання на Бахмутському напрямку Донеччини, під псевдо «Злий». – Не гребуємо й іншою бойовою технікою, наносимо вогневе ураження й по живій силі противника. Ми не перебираємо. Нам дають ціль – і наше завдання її знищити!
Артилеристи кажуть, що 155-міліметрові гаубиці М-777 – це грізна сила, висока маневровість і потужна міць. Ворог постійно полює за ними та не шкодує для їх ураження ні ракет, ні снарядів, проте безрезультатно.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/21/efb4c447f46b630d30f56dced6be10e2.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/21/b87a3e5d8d8192177ee343c3db62a890.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/21/417992040c569fafec946de9c4940c9c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/21/510fb4461a1497b9edb8d7994f358870.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/06/21/405eddbb48855a34d9e370b8a2e7eb92.jpg)