18 травня у Вірменській церкві у Бережанах відзначать міжнародний День музеїв і День Європи.
Про це повідомляють працівники Державного історико-архітектурного заповіднику у Бережанах. Захід «Мистецькі грані Бережан у Вірменській церкві» розпочнеться о 12-ій годині. Про це організатори повідомили у мережі Facebook:
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- На щиті повернувся додому захисник з Бережан, який героїчно загинув на фронті
«У програмі – виставка малюнків Любові Бай «Пам’ятки архітектури Бережан», віртуальна подорож «Війна в Україні: музеї, пам’ятки. Втрати» та виступ народного аматорського жіночого камерного хору «Глорія», – розповідають організатори.
До участі у заході запрошують бережанців та гостей міста.