У Тернополі з’явився патріотичний тролейбус
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 30 Березня, 2022 о 18:43
24.06.2026
14:58:50
У Тернополі з’явився патріотичний тролейбус. Він курсує під номером 10, за маршрутом – вулиця Київська- Центр- проспект Степана Бандери. Салон транспортного засобу прикрасили синьо-жовтими кульками. Наразі у місті він такий один.
Ідея належить водійці тролейбуса, пані Оксані. Саме вона купила 100 кульок синього і жовтого кольорів. У магазинах, за словами жінки, таких багато, до того ж нині патріотична символіка в моді.
Допомагав втілювати ідею Оксані її колега, кондуктор Василь. Вони удвох надували і чіпляли кульки. Роботою, кажуть, задоволені – повідомляє телеканал Тернопіль1.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026