У Хмельницькій області з українського винищувача збили ракету російських загарбників, випущену на цивільну інфраструктуру. Про це 30 березня повідомило у Facebook повітряне командування «Захід» Повітряних сил ЗСУ.
«Збиваємо ракети окупанта й із землі, і з повітря. Сьогодні вночі одну з крилатих ракет окупанта, яка була спрямована на об’єкти цивільної інфраструктури Хмельниччини, збито ракетою класу «повітря-повітря»з українського винищувача», – ідеться в повідомленні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також наголошують, що з кожним днем від початку повномасштабної війни з Росією українські Повітряні сили збивають дедалі більше ракет окупантів, використовуючи все озброєння, зокрема ПЗРК.