Для обороноздатності країни суб’єкти господарювання Тернопільської області перерахували понад 16,7 млн грн військового збору впродовж трьох тижнів березня цього року.
А війна триває вже місяць. Збройні Сили України впевнено боронять нашу державу. Їм дуже необхідна наша підтримка і насамперед фінансова. Адже військові мають мати надійну амуніцію, яка захищатиме їх у протистоянні з ворогом.
Перегляньте також:
- У Тернополі встановлять меморіальну таблицю легендарному командиру Сергію Королю
- Кременеччина плаче: на війні загинув 36-річний солдат Юрій Бончучний
Тож, сплачуючи військовий збір, кожен платник податків підтримує українське військо.
Дбаймо про фінансову безпеку нашої країни!
Разом – ми сильні і незламні!