12 літрів самогону та самогонний апарат вилучили у жителя Чорткова. Про те, що чоловік виготовляє та продає алкоголь правоохоронців повідомили анонімно.
Нагадаємо, під час воєнного стану у Тернопільській області діє заборона на продаж алкогольної продукції, окрім пива та слабоалкогольних напоїв. Якщо вам відомі факти торгівлі спиртним – звертайтесь у поліцію.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ