В мережі Інтернет вдалось розшукати фото із міста Почаєва на Тернопільщині зроблені в роки Другої світової війни. Фото датуються 1941 роком. В об’єктив фотографа попали місцеві храми, зокрема, комплекс Почаївської Успенської Лаври.
В роки Другої світової війни, в Лаври забрали її типографію, іконописну майстерню, лікарню, монастирський млин, архієрейський дім, свічний завод разом з полями, лісами, садами та господарським інвентарем.
Перегляньте також:
- Місто Чортків: ретроспектива на столітніх світлинах
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Під час гітлерівської окупації в ході Другої світової війни Лавра належала до канонічної Української автономної православної церкви, що зберегла спілкування з Московською Патріархією. Тут мав своє місцеперебування постриженик Лаври владика Веніамін (Новицький), проводилися пастирські курси.
Тетяна Яцечко-Блаженко
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2022/03/17/4952b96351f02b4f218d7e5e7ce0fc31.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2022/03/17/6cf7995bdd80089769724741939e8c50.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2022/03/17/c672b2750b7dd4d0ae39b54218b78ec7.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2022/03/17/348198ce92f7d4cc340c089f351046d0.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2022/03/17/c7ff3f73efc38daa40c72afb606d86ba.jpg)
Джерело фото: allegro.pl