Тернопільський «Карітас» допомагає парафіям, які приймають переселенців. Допомагають їжею, засобами особистої гігієни, медикаментами. Про це працівники «Карітасу» повідомляють у Facebook:
«В рамках проекту Соціальне служіння УГКЦ продовжуємо підтримувати парафіяльні громади Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Сьогодні гуманітарну допомогу отримав о. Михайло Піняга парох парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Грабівці, в якому, за тепершніх обставин, проживають ВПО родини, на сьогоднішній день близько 8 сімей з Києва та з Донецька, які опинились без найнеобхіднішого: засоби гігієни, продукти харчування, ліки та дитячі підгузники.
Спільно з вами, наші наймилосердніші жертводавці, ми можемо надавати допомогу тим, хто цього потребує негайно, без зайвих зволікань. Дякуємо вам щиро, хай Господь поверне сторицею», – йдеться у повідомленні.