Цими днями тернопільські підприємці поступово починають відновлювати свою роботу, проте через велику кількість мешканців, які виїхали з країни через війну, яку Росія розв’язала проти України, у Тернополі постала гостра потреба у працівниках закладів громадського харчування.
«Сьогодні більшість тернопільських закладів громадського харчування почали працювати у звичному режимі, окрім того, працівники та волонтери активно долучаються до приготування їжі для наших військовослужбовців і переселенців, – зазначив міський голова Сергій Надал. – Проте зараз у закладах громадського харчування вкрай необхідні бармени, офіціанти та кухарі. Запрошую тернополян, мешканців навколишніх населених пунктів, а також громадян, які приїхали у місто з інших регіонів, скористатися цією можливістю».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Для отримання детальної інформації щодо працевлаштування у закладах громадського харчування Тернополя, телефонуйте за номером (066) 923-93-34.