27 хлопчиків та 13 дівчаток народилися в час війни в одному з пологових будинків. Тернополя. Керівництво лікарні розповідає, що приїжджають народжувати сюди породіллі й з гарячих точок України, де зараз ведуться запеклі бої.
Медзаклад забезпечений усім необхідним, лікарі перебувають на цілодобовому чергуванні та готові приймати пологи в екстремальних умовах. У спеціальному приміщенні облаштовано усе, щоб новонароджені і їх мами почувалися в безпеці.
Перегляньте також:
- У Тернополі встановлять меморіальну таблицю легендарному командиру Сергію Королю
- Кременеччина плаче: на війні загинув 36-річний солдат Юрій Бончучний