У Тернополі в Українському домі «Перемога» локалізується центр збору всього необхідного для українських захисників.
– В «Перемозі» збираємо список волонтерів та людей, які готові патрулювати. Наразі найбільше потрібно: кровоспинні ліки, жарознижуючі, джгути, бинти, вата. Якщо говорити з продуктів, то ті, які довго не псуються: крупи, макарони, майонез, овочі, тушонки, сало, смалець, паштети, рибні консервації, – розповідає журналістці «Терену» волонтерка Уляна Фіалка.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Крім медикаментів та продуктів потрібне паливо.
До збору всього необхідного мешканці Тернопільщини долучаються активно. За потреби волонтери можуть приїхати за продуктами до усіх, хто може допомогти. Для детальнішої інформації звертайтесь за номером телефону: 097-407-27-45 (Уляна).