Як розповів 26 лютого на брифінгу голова військової адміністрації Володимир Труш, завдяки самосвідомості мешканців Тернопільщини, майже повністю укомплектовані підрозділи Територіальної оборони.
Отримана зброя, забезпечені місця розташування. Підрозділи Територіальної оборони готові до виконання завдань.
Перегляньте також:
- У Тернополі встановлять меморіальну таблицю легендарному командиру Сергію Королю
- Кременеччина плаче: на війні загинув 36-річний солдат Юрій Бончучний
– Не потрібно формуватися у добровольчі підрозділи. Якщо ви хочете допомагати, то вступайте у підрозділи територіальні оборони. Для цього потрібно паспорт та ідентифікаційний код, при цьому контракт підписувати не потрібно, – сказав Володимир Труш.