Звертаємось до тернополян із проханням, хто має можливість прийняти громадян зі східної та центральної України у свої домівки, зголошуйтеся за номером телефону 0981747741.
У приміщенні Тернопільського міського центру соціального обслуговування населення за адресою вул.Лисенка, 8 (цілодобово, тел: 0674611075) та у Центрі Науки за адресою площа Героїв Євромайдану (з 10.00 до 18.00) триває збір необхідних продуктів для переселенців: карімати, надувні матраци, продукти харчування, одяг, засоби гігієни та індивідуального захисту.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Гаряча лінія гуманітарного штабу Тернопільщини – 0631803883