Посеред Тернополя чоловік викинув купу побутового сміття і будівельні відходи. Цей факт зафіксували на території зелених насаджень на мікрорайоні Новий Світ.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Повідомлення про цю подію надійшло 22 лютого в управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради.
«Під час огляду території було виявлено вивантаження побутового сміття та будівельних відходів на території зелених насаджень. Інспекторам вдалося встановити особу, що порушила правила поводження з будівельними відходами. На громадянина оформлено адміністративні протоколи за ст. 152 і ст. 82 КУпАП. Надано також припис про негайне прибирання цих відходів, який було виконано впродовж трьох годин з моменту його отримання», – розповідають муніципали.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/23/2ca7178f98eaa07d8b61b19547e8c435.jpg)