Вантажівку, якою перевозили 16 п’ятиметрових колод дуба, помістили на арештмайданчик.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У селі Трибухівці (колишній Бучацький район) поліцейський офіцер громади зупинив автомобіль, завантажений деревиною. Вимогу пред’явити документи на вантаж ані водій, ані пасажир виконати не змогли. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.
З’ясувалося, двоє жителів Чортківського району перевозили шістнадцять колод дерева породи дуб, кожна довжиною п’ять метрів. Чоловіки запевняють, що придбали деревину у невідомої особи, проте поліцейські мають підозри, що дерева були зрізані незаконно.
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 246 (незаконна порубка дерев) Кримінального кодексу. Триває досудове розслідування. Про це інформує відділ комунікації поліції Тернопільської області.