На Тернопільщині благодійники допомогли дівчині вилікуватися від важкої хвороби хребта.
У 16-річної жительки Чорткова Вікторію Куник діагностували селективний грудний спонцилоцез (викривлення хребта 4 ступеня). Вилікувати недугу дівчина могла лише за допомогою дороговартісного хірургічного втручання, на яке були потрібні немалі кошти.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Допомогли чортків’янці волонтери руху «Добро іде далі». Завдяки їм та небайдужих людям вдалося зібрати 229 535 гривень. На оперативне втручання та на ліки витратили 223 235 гривень. Решту коштів планують використати на реабілітацію Вікторії. Рідні дякують благодійникам за допомогу.