Чемпіонат України з пауерліфрингу відбувся у Коломиї.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Представниці Тернопільської федерації пауерліфтингу вибороли на чемпіонаті три медалі: золоту, срібну та бронзову. Серед жінок збірна нашої області посіла 2-е командне місце.
Чемпіонкою України стала тернополянка Альона Канюка, виборовши золоту нагороду у ваговій категорії 57 кг. Друге місце у ваговій категорії 52 кг у Марії Полянської, третє – у Анастасії Лиси.