Діючий боєць UFC, чемпіон cвіту та Європи з грепплінгу за версією FILA (UWW), чемпіон Азії і Океанії ADCC, чемпіон cвіту з ММА за версією WWFC – все це про Романа Долідзе. Днями чемпіон провів безкоштовні заняття з ММА у спортивному комплексі «Workout Hall».
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Роман Долідзе зараз живе в США, в Лас-Вегасі. Попри це, каже якщо буває в Європі, то обов’язково відвідує Україну та Грузію.
«Я грузин, але завжди зазначаю, що Україна – це моя друга батьківщина. Адже моя спортивна кар’єра розпочалась саме тут. Я навчався в Одесі, в національному морському університеті. Все життя займався спортом, але не єдиноборствами. Починав з бойового самбо, в 22 роки, – розповідає чемпіон. Каже, радо відгукується на подібні запрошення, якщо має час і можливість.
«Я люблю спілкуватися зі спортсменами, особливо, з початківцями, ділитися з ними досвідом, показуючи приклад. Я акцентую на тому, що спорт не має бути головним у житті, не варто зациклюватись – мають бути й інші захоплення. Спорт невід’ємна частина життя для професіоналів, але варто розвиватись і в інших речах», – переконаний Роман Долідзе.
Голова обласних федерацій тайського боксу та змішаних бойових мистецтв ММА, засновник спорткомплексу «Workout Hall» Богдан Юлик розповів, що Роман Долідзе радо відгукнувся на запрошення провести майстер-класи у Тернополі. Каже, тренування з титулованими бійцями є величезним стимулом для спортсменів.
«Ми постійно декларуємо, що робимо все можливе для того, аби розвивати спорт та бойові мистецтва, зокрема, в нашій області. Ми дбаємо про наших спортсменів та їхній розвиток. Думаю, запрошуючи в наш зал чемпіонів світового рівня, ми чудово мотивуємо наших вихованців», – зазначив Богдан Юлик. – Майстер-клас такого рівня ми організували вперше. Але ми продовжуватимемо цю практику. Думаю, залучатимемо спортсменів зі світовим іменем, щоб це ставало мотивацію для наших спортсменів. Щоб вони могли ставати все кращими і достойно виступати на змаганнях світового рівня».
Тренування відбувалось у два етапи. Перший – для новачків, а друге заняття – для бійців з досвідом. У спорткомплексі переконані – успіх Романа Долідзе змотивує викладатися ще більше всіх тих, хто відвідав його тренування.
«Дякуємо Роману, що він погодився і приїхав до нас поділитися своїм досвідом. Адже в нього колосальний досвід. Для молодих спортсменів побувати на такому майстер-класі дуже класно», – каже тренер СК «Workout Hall», чемпіон світу серед професіоналів ММА, майстер спорту міжнародного класу Микола Гринчук.
«Ми дуже раді, що такі титуловані спортсмени приїжджають до нас в клуб. Ми будемо і надалі проводити подібні навчання і не лише з ММА, а й з тайського, боксу. Ми говорили, що спорт повинен бути доступним для кожного. Такими тренуваннями даємо можливість для розвитку нашим спортсменам», – зауважив виконавчий директор обласної федерації тайського боксу та ще один тренер СК «Workout Hall» Юрій Сенів.
Роман Долідзе впевнений – головне в спортивній кар’єрі постійно розвиватися. Боєць каже, його тішить, що і в маленьких містах спортсмени мають можливість професійно рости:
«І в Україні, і в Грузії великі перспективи. І я впевнений, що незабаром ми побачимо багато нових імен бійців світового масштабу саме з цих країн».
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/14/d1b00bc29b2039ce516d172ca4e152b7.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/14/683fe0f1a7ce0d64c59bba9eed390a31.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/14/894df6bcae91e173bff843e83442e382.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/14/f5b477d1e842899f64bb2426adc5947f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/14/26b84b860593faad95c741f2be8da558.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/14/e7765a8fa8b35b872a133b4ccc41517b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/14/a39f70c0ef2ce2b5b38659d5353bc7dc.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/14/186ea0a23c619fa8003f238db8a9b7c1.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/14/dcf1e4dd4cf54639289fb1fde8cd57be.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/14/2855c13af8d1ec1ff37a095197f2d77d.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/14/f17df31e5ff6fac4c2ec1c7d96c47b2e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/14/208d9882e9a04b31d65b099aa752f688.jpg)