Знаходити світлини з минулих десятиліть завжди цікаво, адже це вже наша історія. Сьогодні пропонуємо добірку світлин 1970-х років, які свого часу повинні були презентували місто Заліщики для туристів.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
На фото бачимо молодь із місцевих творчих колективів, яка фотографується на фоні різних панорам поблизу Заліщик. Світлини передають позитивну атмосферу і можливо хтось із наших читачів себе впізнає на цих фото.
Зараз в мережі Інтернет з’являється багато різних спільнот, де можна побачити цікаві фото із минувшини. Про минуле Заліщиків теж є. Більше фото із міста Заліщики можна побачити в спільноті «Люблю Заліщики» за посиланням.
Джерело фото: видавництво «Мистецтво».
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/10/e328019e038edc8a5c376547d5bbec82.jpg)