На Тернопільщині на території Саранчуківської громади відбулися змагання «Снігохід».
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Участь взяли також жителі Бережанської громади. Це змагання з мандрівництва, які проводять задля залучення молоді з усієї України до спортивного туризму, популяризації здорового способу життя, активного відпочинку та національно-патріотичного виховання.
Місця змагань були прокладені біля історичних пам’яток й пов’язані із фактами національно-визвольної боротьби. Організували захід Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА, організація «Пласт – НСОУ», ГО Молодіжний Націоналістичний Конгрес. Учасники під час змагань мали нагоду побачити мальовничі краєвиди Бережанщини і отримати нагороди.