За її словами, у міській раді спільно з адміністраціями шкіл ухвалили таке рішення, зважаючи на динаміку зниження кількості хворих на коронавірус та ГРВІ серед учнів та учениць.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Таке рішення ухвалили, попередньо поспілкувавшись також із фахівцями, зокрема медиками та вірусологами. Тим не менш, ситуація із розповсюдженням вірусу – залишається дуже складною. І показники захворюваності по Україні, на жаль, – поки не досягли свого піку. Тому закликаємо всіх дотримуватися ключових протиепідемічних правил! А також вакцинуватися усім, в кого немає протипоказів», – зауважила Людмила Поліщук.