Вихованці Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності здобули «золото» на Чемпіонаті України з боксу. Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років проходив цими днями у Тернополі.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Каріна Вовк посіла перше місце у ваговій категорії 60 кг, а Крисюк Олеся – у категорії 81 кг.
Спортсменки за підсумками змагань представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи, який пройде в Хорватії, – повідомили у Тернопільської обласній школі вищої спортивної майстерності.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/02/789180a85261d39cc9e66719d4757d75.jpg)