Сьогодні Національний олімпійський комітет України затвердив склад нашої збірної для участі на зимових Іграх у Пекіні. Усього в команді 45 спортсменів, які виступлять у 12-ти видах спорту.
Чотири спортсмени представлятимуть на Олімпіаді Тернопільщину. Найтитулованішим посланцем нашого краю стане безумовно капітан чоловічої біатлонної команди, чемпіон світу Дмитро Підручний.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Двох представників делегуватиме область у санному спорті. На трасі в Пекіні виступлять одиночники – досвідчений Андрій Мандзій і 18-річна Юліана Туницька.
Відібрався на Олімпіаду і представник лижного двоборства Дмитро Мазурчук. А його колега по команді Віктор Пасічник є запасним у цьому виді спорту.
Відзначимо також, що на Ігри в біатлоні відібралася екс-тернополянка Олена Білосюк (Підгрушна), а ще одна наша колишня землячка Анастасія Меркушина отримала статус запасної.