У Тернопільському обласному художньому музеї відкрили виставку «Зимова феєрія». В експозиції — 29 живописних і графічних картин із фондів музею.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
На картинах, які увійшли до виставки – краєвиди Тернополя, України, Європи, а також — сцени Різдва, вертепи, колядники. Це роботи художників Сергія Григор’єва, Альбіна Гавдзинського, Елаїди Нейман, Людмили Христинич-Папаянідіс, Івана Марчука, Діонізія Шолдри та Ігоря Дороша. Про це розповіла провідний науковий співробітниця музею Наталя Піщев.
«Усе це роботи на зимову тематику. Досить колоритною та стильною є картина молодої авторки з Тернополя Олесі Гудими «Щасливого Різдва». Вперше представлено для огляду твір невідомого голландського художника «Зимовий сонячний день». Роботи вражають неймовірним розмаїттям форм, барв і створюють загальний позитивний настрій», – каже Наталя Піщев.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/01/18/96f3021e0a559c27c998438095e925bf.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/01/18/9c7cfee95d31789a29f8fa1bd0f61b52.jpg)