Відбулася презентація книги «Шлях до свободи» Ігоря Олещука

Опубліковано:
31 Грудня, 2021
29 грудня у музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини відбулася презентація книги «Шлях до свободи» Ігоря Олещука, який в підлітковому віці потрапив за ґрати через співпрацю із повстанцями, а згодом відбув покарання в Сибіру. Нині Ігор Олещук старший науковий працівник історико-меморіального музею політичних в’язнів, громадсько-політичний діяч і автор низки наукових статей та книг.

Читайте також

Дисидент Ігор Олещук знає, які люди потрібні в Парламенті
21 травня – день народження у «людини-легенди» Тернополя

 

З нагоди виходу нової книги заступник голови ОДА Ігор Гайдук привітав автора та відзначив вагомість його знань і спогадів, якими він ділиться у виданні. 
 
«Щиро дякую пану Ігорю за його багаторічну працю над трилогією про вихідців з Тернопілля у національно-визвольній боротьбі за волю України», – зазначив Ігор Гайдук. — Нова книга «Шлях до свободи» є третьою книгою спогадів, документів публіцистичних і літературних творів, у якій автор подає літопис національно-визвольних змагань та відродження України».
Гортаючи сторінки, ми бачимо деталі створення у місті Тернополі першого та найбільшого в Україні історико-меморіального музею політв’язнів, який у 2018 році як відділ увійшов до складу Музею національно-визвольної боротьби Тернопільщини
 
Вагома праця з пошуку, систематизації та популяризації великої кількості документів та матеріалів дадуть змогу краще засвоїти уроки національно-визвольних змагань українців та допоможуть осмислити сьогоднішній етап боротьби за суверенітет і територіальну цілісність України.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #Олещук, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги
Найбільше читають: