Понад 600 військових російсько-української війни цьогоріч шукали роботу на Тернопільщині

Опубліковано:
20 Грудня, 2021 о 21:19

За 11 місяців цього року послугами у пошуках роботи до Тернопільської обласної служби зайнятості звернулися 626 військовослужбовців, які брали участь в російсько-українській війні. Серед них 40 осіб мали інвалідність. 143 колишніх воїнів знайли місця роботи у галузі сільського господарства, переробній промисловості, торгівлі, будівництві. 62 військових підписали контракти на військову службу та повернулись у ЗСУ. 5 воїнів отримали тимчасову роботу.

«12 колишніх воїнів скористалися можливістю пройти курси цільового призначення за напрямками «Особливості роботи у плодовому саду у весняний період», «Сучасні нормативно-правові вимоги до дотримання безпечних умов праці в процесі трудової діяльності», «Сучасні методи та прийоми обслуговування котелень», «Щорічна повторна перевірка знань оператора котельні»; стажувались у роботодавців за професіями: верстатник деревообробних верстатів, менеджер (управитель) зі збуту, садчик, а також навчалися на пекаря, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, машиніста (кочегара) котельні. Після закінчення профнавчання 11 демобілізованих учасників АТО (ООС) вже знайшли роботу. На 1 грудня 2021 року для 160 безробітних-колишніх воїнів продовжується пошук підходящих місць праці, з них 43,1% – молодь віком до 35 років, 53,8% – з вищою освітою», – розповідає директор обласної служби зайнятості Василь Олещук.Наразі у службі зайнятості Тернопільщини є 172 вакансії у військових частинах. Пропонується робота на посадах командирів, номерів обслуги гармат, стрільців, операторів, головних сержантів, розвідників, водіїв, монтажників, електриків, техніків, кухарів, механіків і телефоністів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #військові, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: