enerhetyk-ua Вуличне радіо

Патронатним сім’ям області передали подарунки до Дня святого Миколая

Опубліковано:
17 Грудня, 2021 о 20:43
Напередодні Дня святого Миколая заступник голови ОДА Віктор Устенко відвідав патронатні сім’ї у Кременецькому районі.
Акцію «З турботою про дитину» організував Тернопільський обласний центр соціальних служб. Її мета – популяризувати сімейні форми виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Віктор Устенко відвідав та привітав з прийдешнім святом сім’ї, які прийняли на виховання чи тимчасову опіку, позбавлених батьківської опіки. Серед них – сім’я Михайла Усара з міста Ланівці.
«Жодні подарунки чи іграшки не зрівняються із батьківською любов’ю. В обіймах матері та батька діти знаходять підтримку, відчувають свою необхідність. На жаль, попри втрату дружини, Михайло продовжує самостійно виховувати чотирьох синів та дочку. Для своїх дітей він створює світ, який хочеться оберігати. Прагнення до свободи, сімейні цінності та любов до своєї землі, які Михайло захищав на Сході України, він передає своїм дітям. Це заслуговує поваги та підтримки. Надалі дбатимемо, щоб ця родина була забезпечена усіх необхідним, бо те, що Михайло робить, – неоціненно», – зазначив Віктор Устенко.
Патронатна сім’я Світлани та Володимира Герасимчук була створена у лютому 2020 року. Вона стала першою в Тернопільській області.
Віктор Устенко привітав дітей із наближенням Дня святого Миколая, а також передав їм іграшки, фруктові набори і побутову техніку для батьків від обласної державної адміністрації.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #ОДА, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: