Голова ОДА Володимир Труш вручив державну нагороду лікарю з Тернопільщини

Опубліковано:
11 Грудня, 2021 о 11:42

Від імені Президента голова облдержадміністрації Володимир Труш вручив державну нагороду «Заслужений лікар України» Олегу Щиголю — лікарю комунального некомерційного підприємства «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради Тернопільської області.

«Реформа децентралізації, безумовно, є однією з найуспішніших. Громади взяли на себе відповідальність за свій розвиток. Дякую за активну громадянську позицію, компетентність, прагнення до розвитку. Об’єднавши зусилля, ми зможемо зробити наші міста та села кращими. Усім, хто працює на благо громад, бажаю міцного здоров’я і нових здобутків!», – зазначив Володимир Труш.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #заслужений лікар, #лікар, #нагорода, #ТОДА
Статті
Інтерв'ю
САУ Богдана 50 окрема артилерійська бригада
19:26, 24 Червня, 2026

Бойова робота САУ «Богдана»: як українські гармаші нищать ворога на передовій

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: