Голова ОДА Володимир Труш вручив державну нагороду лікарю з Тернопільщини
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 11 Грудня, 2021 о 11:42
24.06.2026
19:55:07
Від імені Президента голова облдержадміністрації Володимир Труш вручив державну нагороду «Заслужений лікар України» Олегу Щиголю — лікарю комунального некомерційного підприємства «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради Тернопільської області.
«Реформа децентралізації, безумовно, є однією з найуспішніших. Громади взяли на себе відповідальність за свій розвиток. Дякую за активну громадянську позицію, компетентність, прагнення до розвитку. Об’єднавши зусилля, ми зможемо зробити наші міста та села кращими. Усім, хто працює на благо громад, бажаю міцного здоров’я і нових здобутків!», – зазначив Володимир Труш.






06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026