Вода «Опілля» — жива енергія природи

Опубліковано:
6 Грудня, 2021

Здоровій людини рекомендовано фізіологами споживати щонайменше 2 літри води щодня. Від води залежить багато, адже усі життєво важливі органи містять понад 70 % води. Наприклад, наш мозок, головний “центр управління” людиною містить 90 % води. Серце — “мотор організму” людини, на 73 % складається з води, а кров — на 85 %. Тож вислів: “Пити — значить жити!” – найкраще характеризує значення води для людини.

Кращим вибором для буде вода “Опілля: 

  • Вода “Опілля Артезіанська”- унікальна артезіанська вода з глибоких горизонтів майже 170 метрів. Захищена від впливу цивілізації товстим шаром гірської породи, що не допускає згубного впливу забруднень. 
  • Вода “Опілля Артезіанська” — це екологічна вода. Тернопільщина один з найбільш екологічно чистих регіонів, де нема шкідливих виробництв, а отже – це природно чиста вода.  
  • Вода “Опілля Артезіанська” – збалансована за своїм мінеральним складом, тут є речовини, які сприяють омолодженню організму, чинять заспокійливий вплив на нервову систему, сприяють травленню.

Тож обираючи “Опілля”, ми допомагаємо собі ставати кращими!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #вода, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #опілля, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»
20:16, 16 Квітня, 2024

Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»

Блоги
Найбільше читають: