Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Вже кілька місяців Надія Юркевич сидить у СІЗО. Свою провину визнає. Проте мати підсудної у тому, що трапилось, звинувачує колишнього чоловіка. Саме він постійними погрозами та скандалами підштовхнув Надію до такого вчинку, зізналася Ірина Сокальська. Адже донька ніколи не сварила, а тим паче не піднімала руку на дітей.
На черговому засіданні захисник Іван Кондрацький доводив: у його підзахисної проблеми із психікою. Він озвучив довідку, яка засвідчує, що у Надії є інвалідність.