У тернопільському Парку здоров’я на 12-річного хлопчика впало дерево
- Опубліковано: Оксана Горобець
- —
- 1 Листопада, 2021 о 14:40
25.06.2026
05:49:16
У тернопільському Парку здоров’я на руку 12-річного хлопчика впало дерево і сильно травмувало палець.
Читайте також
Про це інформує генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайла Джуса.
“31 жовтня о 14.21 бригада швидкої виїжджала у парк «Здоров’я», до 12-річного пацієнта. Під час приготування у парку шашлику хлопцеві упало на руку дерево… Із забійно-рваною раною 4-го пальця правої китиці потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню”, — йдеться в інформації.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026