У Тернополі відбувся забіг з домашніми улюбленицями
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 30 Жовтня, 2021 о 15:43
25.06.2026
02:35:18
У парку Тернополя відбувся забіг з домашніми улюбленицями. Основною метою заходу є – популяризація легкої атлетики та заохочення тернополян до систематичних тренувань разом із домашніми улюбленцями. Про це повідомляє Суспільне.
За словами організаторки заходу Вікторії Безгубенко-Гнатишин, участь у сьогоднішньому забігу взяли 25 учасників.
«Це чисто символічний забіг для собак і для інших тварин. Для собак це 800 метрів, для котів, і там в нас був зареєстрований кролик, – 600 метрів. Ми хочемо долучити і власників тварин, і самих тварин до фізичної активності та показати, що навіть з тваринами займатися спортом – це не перешкода, а нова можливість”», – каже Вікторія Безгубенко-Гнатишин
Кожен попередньо зареєстрований учасник отримає стартовий номер, а його улюбленець – іменний медальйон.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026