Хористи Львівської національної академічної чоловічої хорової капелли «Дударик» підтримали флешмоб з виконанням пісні про Героя України, лідера українських націоналістів Степана Бандеру.
Хіт про провідника Організації українських націоналістів виконали в ефірі програми «Вечір з Миколою Княжицьким».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Читайте також
Нагадаємо, флешмоб «Батько наш – Бандера» у соціальних мережах запустила група школярок родом зі Львова. У ексклюзивному коментарі для журналістів телеканалу NTA дівчата спростували фейки про себе, та розповіли, що змотивувало їх згадати про старовинну повстанську пісню. Зауважимо, флешмоб здобув вірусну популярність. Вже незабаром «Батько наш Бандера» співали по всій Україні. Цікаво, що за популярністю пісня про вождя борців за волю України змогла перегнати російського репера Моргенштерна. Пісні останнього, зміст який піддається критиці через пропаганду девіантної поведінки та поширення російських наративів, залишаються популярними серед української молоді. Проте віднині репер може розраховувати лише на друге місце за пошуковими запитами. Найбільше українці гуглять «Батько наш Бандера».