У лісовому розсаднику Золотопотіцького лісництва висіяли 1 тонну жолудя дуба звичайного.
Як розповідають у Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, 1 тонну жолудя дуба звичайного висіяли на площі 0,16 га.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, що дуб може зростати більше, ніж на 50 метрів заввишки та досягати кілька метрів у діаметрі. Вже в однорічного дуба коріння сягає 1 м довжини. До 8-річного віку дуб росте повільно, у той час активно вкорінюється та розвиває потужну кореневу систему. Далі пришвидшується ріст дерева у висоту і до 15-20 років становить 50-70 см на рік.