На Тернопільщині більше пів сотні мобільних груп перевіряють дотримання карантинних обмежень. Відтак, за минулу добу, проінспектували 413 об’єктів господарювання.
Як повідомляє поліція, спершу мобільні групи проводять профілактичні та роз’яснювальної роботи щодо важливості виконання встановлених обмежень. Надалі до порушників, які нехтуватимуть карантинними правилами та ігноруватимуть їх, застосовуватимуть заходи адмінвпливу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, що з 21 жовтня в Україні розпочали діяти нові карантинні обмеження.