У Ланівцях збудуть меморіал пам’яті загиблим та померлим воїнам АТО/ООС. Напередодні Дня захисників та захисниць України військові та старости сіл заклали капсулу під будівництво. Про це повідомляє Ланівецька міська рада.
Збудують меморіал поблизу пам’ятника «Борцям за волю України». Роботи планують завершити у наступному році.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Я маю щиру і велику надію, що уже наступного року ми з вами урочисто відкриємо меморіал пам’яті загиблим та померлим землякам, які боронили нашу країну від агресора», — зазначив учасник бойових дій, староста сіл Буглів, Люленці та Огризківці Дмитро Харчук.