В одному із нічних клубів Тернополя побили 40-річного чоловіка. Потерпілого доправили до травмпункту.
Як розповідає генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус, бригад швидкої допомоги виїжджала на вул. Шевченка, де побили 40-річного чоловіка. Згодом з’ясувалося, що потерпілий отримав травми в одному із нічних клубів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відтак, із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, травмою нижньої губи, гематомою лівого ока, вибитими передніми зубами, чоловіка доправили до травмпункту.